O Nas

Poznajmy się!

GOT'EM to sklep powstały z pasji do limitowanych butów, które jak dobrze wszyscy wiemy, są bardzo trudno dostępne. Zaczęło się od marzenia młodej osoby, która nie mogła w Internecie znaleźć swoich wymarzonych butów, a przerodziło się w pełnowymiarowy sklep internetowy. Z początku wysyłaliśmy pojedyncze buty do klientów zagranicznych, jednak z czasem skupiliśmy się na polskim rynku i stopniowo zwiększaliśmy nasze wpływy w Poznaniu jak i całej Polsce. Od 2023 roku, wraz z rozwojem firmy, ponownie zaczęliśmy eksportować buty zagranicę do klientów detalicznych. Obecnie skupiamy się na pozyskiwaniu najpopularniejszych modeli butów w jak najlepszych cenach, jednocześnie zapewniając niespotykane doznania płynące z obsługi klienta. Jako sklep z limitowanymi butami, pomagamy naszym klientom spełnić ich marzenia, przez sprowadzanie butów „niemożliwych do dostania”. Znając tajniki produkcji i sprzedaży butów limitowanych, stawiamy na edukację naszych klientów, oferując liczne artykuły dostępne na naszym blogu oraz wprowadzając nowatorski dla sklepów Ecommerce sposób przekazywania wiedzy – Ebook.

Pasja do butów

Zaczęło się od pierwszej pary Yeezy Boost 350 i trwa do dzisiaj. Codziennie stajemy się lepsi dla Was, stale usprawniając nasze usługi oraz dostarczając najnowsze modele. Obecnie realizujemy kilkanaście zamówień dziennie sprowadzając dla Was limitowane buty, o których niedawno jeszcze można było pomarzyć. Wysyłamy w każdy zakątek Polski i nie tylko!

Dlaczego my?

1900+ ZAMÓWIEŃ

Zrealizowaliśmy ponad 1300 zamówień dla naszych klientów! A to dopiero początek przygody.

100 DNI NA ZWROT

Jesteśmy jednym z nielicznych sklepów, który oferuje aż 100 dni na zwrot lub wymianę towaru.

GWARANCJA AUTENTYCZNOŚCI

Weryfikujemy każdy model, który trafia w nasze ręce. W GOT'EM oryginalność to podstawa!

4 LATA DOŚWIADCZENIA

Jesteśmy zaufaną firmą, która od wielu lat dostarcza naszym Klientom limitowane i oryginalne buty.

Myśl przewodnia

W dobie rozwoju ecommerce wszyscy chcą sprzedawać. My chcemy pomóc. Pomagamy naszym Klientom zrozumieć sposób pozyskiwania limitowanych butów, a następnie wspieramy w ich sprowadzeniu i zakupie.

Nasze wartości

Stawiamy na empatię, profesjonalizm i prestiż. Komunikujemy się i dbamy o naszych Klientów, tak jak sami byśmy tego oczekiwali. Dzięki latom doświadczeń potrafimy rzetelnie zweryfikować przedmioty, tak aby klient kupujący w GOT'EM był pewien oryginalności produktów. Wierzymy, że zaufanie i satysfakcja mogą iść w parze, o czym codziennie przekonuje się wielu naszych Klientów.

Nasza misja

Naszą misją jest edukacja Klientów w zakresie limitowanych butów. Pomagamy Klientom zrozumieć ten rynek, a następnie wspieramy ich w podjęciu decyzji zakupowej i sprowadzeniu dla nich butów. U nas edukacja zawsze idzie przed sprzedażą. Chcemy, aby każdy nasz Klient był nie tylko wyposażony w wyjątkowe buty, ale także wiedzę na ich temat!

Odwiedź nas!

GOT'EM

Żurawia 46, 62-002 Złotniki

Prosimy o kontakt telefoniczny przed przyjazdem

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota - Niedziela: Na życzenie klienta

Niedziela,Poniedziałek,Wtorek,Środa,Czwartek,Piątek,Sobota
Styczeń,Luty,Marzec,Kwiecień,Maj,Czerwiec,Lipiec,Sierpień,Wrzesień,Październik,Listopad,Grudzień
Niewystarczająca ilość dostępnych przedmiotów. Pozostało jedynie [max]
Dodaj do ulubionychDodaj do ulubionychUsuń z ulubionych