Autentyczność w GOT'EM

Wiesz gdzie kupujesz!

Jesteśmy zweryfikowanym partnerem Trusted Shops. Nasz sklep został zweryfikowany w zakresie bezpieczeństwa płatności, ochrony kupujących do 10000zł oraz oryginalności produktów. Kupując w naszym sklepie masz pewność, że towar będzie w pełni oryginalny, a w przypadku nietrafionego zakupu, otrzymasz swoje środki.

Etap 1 - Poszukiwania butów

Obuwie limitowane jest produkowane w ograniczonych ilościach, jak sama nazwa wskazuje, przez co wiele tych modeli szybko się wyprzedaje w sklepach tradycyjnych oraz u producentów. Wtedy z pomocą przychodzimy my, dzięki naszemu doświadczeniu i rozbudowanej sieci zaufanych sprzedawców jesteśmy w stanie sprowadzić limitowane, wyprzedane modele z gwarancją autentyczności w bezpieczny i przejrzysty sposób dla Ciebie.

Etap 2 - Odebranie towaru

Otrzymujemy towar od naszych dostawców i sprawdzamy, czy dotarł w idealnym stanie. Wasze buty często przychodzą do nas z najróżniejszych zakątków świata - wynika to z unikalności i rzadkości towarów. Mamy takie możliwości dzięki pieczołowicie budowanej siatce dostawców m.in. z Europy, czy USA. Buty dostępne od ręki są wysyłane w ciągu 48 godzin, a realizacja towarów na zamówienie zajmuje zazwyczaj między 7, a 14 dni roboczych. Na ogół jednak udaje się nam to załatwić znacznie sprawniej!

Etap 3 - Weryfikacja autentyczności i jakości

Jest to kluczowy element sprzedaży naszych produktów. Restrykcyjnie sprawdzamy, czy buty nie posiadają żadnych wad fabrycznych. Wiemy jak ważna dla naszych klientów jakość obuwia, które u nas zamawiają, dlatego o każdej parze myślimy jak o naszej własnej, czyli z największą precyzją. Przy procesie weryfikacji autentyczności posługujemy się najróżniejszymi metodami – weryfikacja promieniami światła UV, porównanie kształtu obuwia, weryfikacja kodów EAN, a to wszystko dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy. Miesięcznie mamy styczność z setkami par, dlatego bez problemu jesteśmy w stanie zweryfikować oryginalność produktów. Z nami nie musisz się martwić o autentyczność butów!

Etap 4 - Wysyłka zamówienia

Zweryfikowane buty pakujemy w dodatkowy, ochronny karton, aby mieć pewność, że produkt dotrze w nienaruszonym stanie. Gotowe, buty już wkrótce będą na Twoich stopach! Wysyłka zajmuje nam 2 dni robocze od daty zamówienia. Przy realizacji par na zamówienie, czas może ulec wydłużeniu, gdyż specjalnie dla Ciebie musimy znaleźć parę, a następnie sprawdzić jej autentyczność.

Niedziela,Poniedziałek,Wtorek,Środa,Czwartek,Piątek,Sobota
Styczeń,Luty,Marzec,Kwiecień,Maj,Czerwiec,Lipiec,Sierpień,Wrzesień,Październik,Listopad,Grudzień
Niewystarczająca ilość dostępnych przedmiotów. Pozostało jedynie [max]
Dodaj do ulubionychDodaj do ulubionychUsuń z ulubionych