Sales Popup
Surat, Gujarat
6 hours ago
poradnik_jpg
Bezpłatny E-Book, który na zawsze rozwiąże problem z wyborem rozmiaru butów!
Zakupy w internecie nie należą do najłatwiejszych i mamy tego pełną świadomość. Stworzyliśmy dla naszych klientów specjalnego ebooka, aby ułatwić wybór odpowiedniego rozmiaru butów.
 • Aż o 90% zmniejszone ryzyko zwrotu i odsyłania butów
 • Prosty i przejrzysty opis rozmiarówek i jak je dopasować
 • Opisane 5 najpopularniejszych marek obuwia limitowanego
 • Gwarantowana bezpłatna konsultacja w razie problemów
Fakty o E-booku
Jedyny w Polsce poradnik dotyczący wyboru rozmiaru limitowanego obuwia. Znajdziesz tutaj porady oraz możliwość konsultacji z naszymi specjalistami, dzięki czemu dowiesz się jaki rozmiar wybrać.
 • 8 Rozdziałów

  W poradniku znajdziesz dokładne instrukcje czym kierować się podczas wyboru idealnego rozmiaru, a także na co zwrócić uwagę podczas zakupów butów online.
 • Cyfrowa wersja

  Poradnik w formie E-booka został stworzony w wersji cyfrowej, dzięki czemu możesz go przeczytać w dowolnym miejscu, jeśli tylko masz ze sobą telefon lub komputer :)
 • Kompletnie za darmo

  Za porady, które na zawsze rozwiążą twój problem z wyborem rozmiaru nie musisz nic płacić. Stworzyliśmy go specjalnie dla naszych klientów, aby poszerzyć ich wiedzę!
Przykładowe rozdziały 
Poniżej znajdziesz przykładowe rozdziały, które opisujemy w poradniku
 • Dlaczego rozmiarówki w butach tak bardzo się różnią?

  Odpowiadamy na pytanie dlaczego rozmiarówki w różnych butach tak bardzo się różnią na podstawie naszej hipotezy.
 • W jaki sposób zmierzyć stopę, aby poznać jej długość?

  Tłumaczymy w jaki sposób zmierzyć stopę, aby poznać jej faktyczną długość. Pozwoli to właściwie dobierać rozmiary przez Internet.
 • Na co zwrócić uwagę podczas zakupu butów online?

  Opisujemy na co zwrócić uwagę podczas zakupu butów online. Porady pozwolą oszczędzić czas i przede wszystkim pieniądze.
 • Jak dopasować rozmiar w butach Adidas i Yeezy?

  Opisujemy jak dopasować rozmiar w butach Yeezy oraz Adidas. Praktyczne wskazówki wraz z zaprezentowaniem tabeli rozmiarów.
 • Jak dopasować rozmiar w butach New Balance?

  Przedstawiamy porady w jaki sposób dopasować rozmiar w butach New Balance. Zamieszczamy wskazówki oraz prezentujemy tabelę rozmiarów.
 • Jak dopasować rozmiar w butach Nike i Air Jordan?

  Tłumaczymy w jaki sposób dopasować rozmiar w butach Air Jordan i Nike. Przedstawiamy praktyczne wskazówki wraz z tabelą rozmiarów.
Co mówią nasi klienci
Nasi klienci to nasze oczka w głowie i staramy się ich edukować na każdym kroku. 
"Wreszcie zrozumiałem w jaki sposób powinienem wybierać rozmiar w butach. Dotychczas kupowałem stacjonarnie, bo kompletnie nie rozumiałem rozmiarówek. Teraz widzę, jakie to proste"

Maciej M.

Yeezy Boost 350 v2

"Zawsze patrzyłam na tabelę rozmiarów, ale nie rozumiałam ich opisów. Teraz już wiem, czym powinnam się kierować podczas wyboru butów i na razie wszystkie zakupy były udane!"

Lidia W.

New Balance 9060

“Teraz rozumiem czy jest dopasowanie TTS. Wiem już dlaczego każda z marek tworzy swoją rozmiarówkę i jaki jest tego cel. Dzięki poradnikowi potrafię właściwie dopasować długość i szerokość w butach"

Aga K.

Air Jordan 4

Kilka słów od Autora
Jako właściciel firmy GOT'EM zauważyłem, że wiele osób ma faktycznie duży problem z wyborem rozmiaru i często kontaktują się z nami w celu porady. Uznałem wraz z zespołem, że zgodnie z naszą misją, chcemy edukować naszych klientów, a najlepszym rozwiązaniem będzie stworzenie e-booka, który dostarczy darmową wartość osobom, które jej poszukują. Poradnik jest efektem pracy kilku osób z zespołu - dokładnie przeanalizowaliśmy ponad 200 rozmów z naszymi klientami, a następnie na ich podstawie stworzyliśmy porady i wskazówki jak dobrać ten idealny rozmiar.
"W dobie rozwoju ecommerce wszyscy chcą sprzedawać. My chcemy pomóc. Pomagamy naszym klientom zrozumieć sposób pozyskiwania limitowanych butów, a następnie wspieramy ich w sprowadzeniu i zakupie.”
zdjecie2-removebg-preview
Zdobądź bezpłatną konsultację!
Ebook został przygotowany w przejrzysty sposób w formacie PDF, aby łatwo przemieszczać się pomiędzy rozdziałami i szybko znaleźć potrzebne informacje. Jednak jeśli nadal będziesz mieć wątpliwości co do wyboru rozmiaru, możesz za darmo umówić się na konsultację z naszymi specjalistami.
Jedyny w Polsce poradnik z rozmiarami
Niezbędne wskazówki, które na zawsze ułatwią zakupy
Jeśli chcesz bez problemu zamawiać buty przez internet i cieszyć się nimi od razu, bez konieczności zwrotów i wymian - ten poradnik jest idealny dla Ciebie!
Niedziela,Poniedziałek,Wtorek,Środa,Czwartek,Piątek,Sobota
Styczeń,Luty,Marzec,Kwiecień,Maj,Czerwiec,Lipiec,Sierpień,Wrzesień,Październik,Listopad,Grudzień
Niewystarczająca ilość dostępnych przedmiotów. Pozostało jedynie [max]
Dodaj do ulubionychDodaj do ulubionychUsuń z ulubionych